استخر

admin

13 جولای 2017

بدون دیدگاه

در قسمت ویتامین سرای هتل کریمخان، می توانید با نوشیدن آبمیوه های فصلی تازه و یا خوردن اسنکهای داغ و سرد لذت زمان را دو چندان کنید.

اگر دوست دارید خستگی و استرس ناشی از سفر را از خودتان دور کنید، حتما به استخر هتل یک سر بزنید، با شنا کردن و ورزش در آب می توانید آرامش روحی خودتان را بدست بیارید و یک شروع دوباره داشته باشید.

فواید آب درمانی

ورزش در آب و انجام حرکات ملایم می تواند برای بانوان باردار بسیار مفید باشد، به طوری که آنها را از کسلی ناشی از چاقی این دوران رها و نشاطی دوباره به آنها می بخشد، هم چنین با بهبود وضعیت جسمانی مادر، تحمل وزن رو به رشد جنین را آسانتر می کند و یک زایمان خوب با تقویت عضلات کمر و شکم به همراه داشته باشد.

اگر برای بهبود وضعیت جسمی و روحی خودتان می خواهید برنامه ریزی کنید، صرف نظر ایز اینکه چند ساله هستید و بیماری خاصی دارید یا نه توصیه می کنیم ورزش در آب را امتحان کنید، شنا برای شما آرامش خاطر و تمدد اعصاب را به ارمغان می آورد.

شنا برای کسانی که اضافه وزن دارند، ورزش فوق العاده مفیدی است چرا که این ورزش به دلیل هوازی بودن در سوختن کالریهای اضافی که می تواند منجر به اضافه وزن شود تأثیر مطلوبی دارد.

شنا می تواند تمام عضلات بدن شما را به حرکت وا دارد و رگ های خونی شما را بهبود می بخشد و همین امر باعث از بین رفتن سموم در رگ های شما می شود. همچنین شنا می‌تواند میزان زیادی از کلسترول  خون شما را کم کند که این خود می‌تواند به سیستم قلب و عروقی شما بسیار کمک کند.

از زمان تان در استخر هتل کریمخان لذت ببرید

اگر میهمان هتل هستید و از طریق سایت اقامت خودتان را رزرو کردید، پس حتما برای استخر یک زمان مناسب اختصاص بدید چون شما می توانید از  خدمات استخر رایگان استفاده کنید.

*** قابل توجه میهمانان گرامی، مجموعه ورزشی هتل به علت تعمیرات تا اطلاع ثانوی تعطیل میباشد ***

برنامه زمانبندی استخر را میتوانید از اینجا چک کنید.

WhatsApp chat